הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת מַפַּת אֲתָר

לקוחות יקרים, לידיעתכם, במרכז השירות החל שיפוץ נרחב למען שדרוג מרכז השירות. אנו עובדים כרגיל אך ייתכנו שינויים בשעות הפעילות. מתנצלים על אי הנוחות הזמנית. לתיאום טיפול חייגו – 04-6342451

אודות מרכז שירות תורג׳י​

אודות מרכז שירות תורג׳י


כ-30 שנות ותק, ניסיון ומקצועיות!

מרכז שירות תורג׳י, מוותיקי מרכזי שירות מורשה פורד ומאזדה בארץ, מחזיק בניסיון רב שנים, במקצועיות חסרת פשרות ובשירות אישי לכל לקוח ולקוח.

מרכז השירות, המשתרע על כ- 2,500 מ”ר, כולל מגוון מחלקות והוא מעניק תחת קורת גג אחת את כל מגוון השירותים לרכב. רכבו של הלקוח מקבל את כל השירותים הנדרשים במקום אחד, והלקוח עצמו נהנה מחיסכון בזמן, משירות מהיר ומשקט נפשי לאורך כל הדרך.

אנשי מקצוע מומחים וטכנולוגיה חדשנית!

המחלקות מאויישות על ידי מיטב אנשי מקצוע, מכונאים ואנשי דיאגנוסטיקה מומחים בתחום הרכב, בעלי ניסיון רב שעוברים הדרכות ועדכונים שוטפים על ידי היבואן, דלק מוטורס. הטיפולים ברכב מתבצעים על ידי שימוש בחלקים מקורים וחלפים איכותיים המאושרים על ידי היצרן, תוך פיקוח צמוד של מנהל עבודה.

המחלקות השונות מאובזרות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. השימוש במערכות ממוחשבות מתקדמות ובמכשור חדשני מוביל לטיפול איכותי, מדויק ומהיר ברכב ולכך שהלקוח נהנה משירות מהיר ויעיל.

שירות אישי ואדיב לאורך כל התהליך!

יועץ השירות במרכז השירות תורג’י מלווה את הלקוח מרגע הגעתו ועד רגע יציאתו. במסגרת השירות האישי, ניתנת ללקוח תמונת מצב מלאה ומדויקת לגבי הרכב עם שקיפות מלאה לגבי התיקונים הנדרשים. לרשות הלקוח עומד חדר המתנה מרווח ונעים, הכולל: טלוויזיה, אינטרנט, שתייה חמה וקרה ועוד. בחדר ההמתנה יכול הלקוח לצפות מבעד לחלון הזכוכית בתהליך הטיפול/תיקון ברכבו.

לפרטים נוספים חייגו:
04-6342451

או מלאו טופס זה:

*במילוי טופס זה אני מאשר/ת פנייה אליי של מרכז שירות תורג'י