עמוד הבית אודות תחומי פעילות מידע וצרכנות שאלות ותשובות גלריית תמונות הזמן טיפול צור קשר
מוסך תורג'י חדרה האחים תורג'י חדרה מוסך פורד חדרה מוסך מאזדה חדרה מוסך פורד חדרה
אודות

יותר מ-22 שנים פועל מרכז שירות תורג'י כמרכז מורשה לרכבי מאזדה ופורד. מרכז השירות גדול ומרווח ומשתרע על פני שטח של 2500 מ"ר, וכולל את כל המחלקות הדרושות לטיפול מושלם ברכבי הלקוחות. במרכז השירות עומד לרשותכם צוות מכונאים מיומנים וותיקים שעוברים הדרכות ועדכונים שוטפים באופן רציף בנושא החידושים הטכנולוגיים הקיימים והעתידיים בתחום. בכל הטיפולים נעשה שימוש בחלפים וחלקים מקוריים המאושרים על ידי היצרן, תוך כדי פיקוח צמוד של מנהל העבודה.

מהפכת השירות:
במרכז שירות תורג'י יקבל אתכם ואת מכוניתכם, במאור פנים, צוות עובדים מיומן ואדיב. למרות שהשירות היה תמיד מעל ומעבר למצופה, החליטו במרכז שירות תורג'י ביחד עם היבואן דלק מוטורס לשדרג את מערך השירות ללקוח במוסך. לטובת העניין, הוכשר יועץ שירות שתפקידו ללוות את הלקוח מרגע הגעתו ועד לקבלת המכונית לשביעות רצונו המלאה. במהלך התהליך מוצגת ללקוח תמונה מדויקת של מצב המכונית עם שקיפות מלאה בכל הנוגע לתיקונים הנדרשים.

צוות מיומן:
במרכז שירות תורג'י עומד לרשותכם צוות ותיק ומיומן במגוון רחב של שירותים מקצועיים לכלי הרכב הכוללים: מכונאות, דיאגנוסטיקה, חשמל, מיזוג אוויר, פחחות וצבע ומחסן חלפים ממוחשב עם חלפים מקוריים של מאזדה ופורד.

במרכז שירות תורג'י תקבלו שירות אמין ומקצועי ויחס אישי ואדיב לכל לקוח. במרכז השירות ישנו חדר המתנה מפואר הכולל טלוויזיה, גישה לאינטרנט, שתייה חמה וקרה ומבחר מגזינים ועיתונים. ומאפשר צפייה בתהליך תיקון הרכב מבעד לחלון הזכוכית הגדול שבחדר
.

טופס הזמנת שירות / טיפול:
שם טלפון אימייל הערות
 
אינטראקטיב 555 בניית אתרים